O firmě:

Firma
Ing. Kalenda Zdeněk PIKESoft , byla založena v roce 1986, nejprve jako dodavatel uživatelských programů (Software) pro osobní počítače, v oblastech ekonomické a informační systémy. V této oblasti jsme se orientovali hlavně na základní ekonomické-účetní informační systémy organizací (evidence závazků,pohledávek,hotovostní pokladny, úhrad, evidence pohybu materiálu a zboží ve skladech, evidence majetku a tvorba jejich odpisů, zpracování jednicových mezd, sledování rozpracované výroby aj.). Našimi klienty se stali výrobní podniky, velkosklady, prodejny, servisní organizace a drobní živnostníci.
S těmito aktivitami souvisí i
hromadné pořizování dat a jejich archivace organizacím.

O pár let později (od roku 1991) byly naše práce rozšířeny o zpracování ekonomických úloh (účetnictví, mzdy aj.) a
obchodní činnost. I v této oblasti zpracováváme účetnictví a mzdy firmám s různou náplní činností. Provádíme nejen vlastní zpracování, ale pro danou firmu udržujeme i potřebný kontakt se státními orgány tak, aby klient byl těmito nezbytnými pracemi minimálně zatěžován a mohl se plně věnovat rozvoji svých podnikatelských aktivit.

V obchodní činnosti se podle potřeb a požadavku klientů zabýváme dodávkou individuálních i síťových počítačových pracovišť a potřeb pro ně.
Avšak určitým specifikem v naší obchodní činnosti je
dodávka materiálů pro vložkování komínů a komínové systémy (fasádní komíny,universální stavebnicové komíny BLK). Materiálové provedení je z hliníku nebo nerezi. V této oblasti jsme se v krátké době stali jedním z největších dodavatelů v Jihomoravském regionu. Můžeme Vám poradit, na kterého kominického mistra se ve Vašem bydlišti můžete obrátit .

     Zpět na hlavní stránku

aktualizace: 01.03.2004
Ing. Kalenda Zdeněk (c) 2004
email:   firma@kalenda.cz nebo zkalenda@iol.cz